WITHCO’da Yenilikçi Hazır Ofis 1.900 TL’den Başlayan Fiyat İmkanlarıyla…

Üstelik Hazır Ofis Kiralamalarında 12 Aylık Üyeliğe + 1 Ay Ücretsiz!


WITHCO Ailesine Katıl! İstediğin büyüklükte, hayal ettiğin pratik modelde bir ofis düşün… Ekibinin rahatlığı için tasarlanmış özel masa sandalye, aydınlatma ve daha fazlasına sahip olabilirsin. Bir hazır ofisin içinde olabilecek ana temel ihtiyaçların WITHCO’da hazır. Sana kalan tek şey çantanı alıp WITHCO’ya gelmek. Geri kalan her detayı biz senin için düşünüp hazır ettik. Ayrıca WITHCO’nun tüm ayrıcalıkları da hazır ofis üyeliğimizin içinde seni bekliyor.
/Kolay%20Ulaşım
Kolay Ulaşım
/7/24%20Kullanım
7/24 Kullanım
/Yüksek%20Hızlı%20İnternet
Yüksek Hızlı İnternet
/Sınırsız
Çay/Kahve
Sınırsız Çay/Kahve
/Günlük%20Temizlik
Günlük Temizlik
/Toplantı%20Odaları
Toplantı Odaları
/Sekreterya
Sekreterya
/Posta%20Kargo%20Hizmeti
Posta Kargo Hizmeti
/Bisiklet
Parkı
Bisiklet Parkı
/Kilitli%20Dolap
Kilitli Dolap
/Teknik%20Personel
Teknik Personel
/Yazıcı
Yazıcı

Neden WITHCO’da Hazır Ofis’e Sahip Olmalısın?

WITHCO toplamda 3 katlı olup, 3500m2’ye sahiptir. Binamızın %50'si hazır ofis %50'si ortak kullanım alanı olarak dizayn edilmiş olup, dünya çapında en iyi tasarımcıları ödüllendiren DNA Paris Tasarım Ödülleri'nde Mimarlık / Yenileme Kategorisi'nin de aynı zamanda kazananı oldu!

WITHCO Coworking Space, farklı yaklaşımlar için özelleştirilmiş çalışma alanları sunan, hızlı ulaşılabilir, etkileşime hazır ekibi ve “iyi ofis” fikri ile tasarlanmış mimarisi ile rahat, yaratıcı fikirleri ve birlikte üretimi çoğaltan bir ortak çalışma alanıdır.

WITHCO Sana ve Ekibine Daha Fazlasını Sunuyor

STARBUCKS
WITHCO’nun ortak alanında bulunan STARBUCKS, kahveye ihtiyacın olduğu her an ürünleri ile yanında. Damak tadına uygun ve sana özel bir tat aradığında, STARBUCKS tercihine ve zevkine göre içeceğini sana sunar!

LEZZETLİ YAŞAM KANTİN
Beslenmenin, hayatımızda ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Çalışma sürecimizde tükettiklerimiz yaratıcılığımızı, başarımızı ve mutluluğumuzu etkiliyor. Yemek alternatiflerinin tümü sağlıklı, lezzetli, doyurucu ve hijyenik olan 'Lezzetli Yaşam Kantin', WITHCO Coworking Space'te seninle!

ORIONGATE KULUÇKA MERKEZİ
Girişimcilerin yenilikçi fikirlerinin hayata geçirilmesine, ticarileşmesine ve büyüyebilmesine imkan sağlayan Oriongate Kuluçka Merkezi, girimcilere kılavuz niteliğinde bir merkezdir. Girişimciler Oriongate Kuluçka Merkezi sayesinde, kullanabilecekleri bir çalışma ortamı, kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitimler, mentorluk hizmeti, WITHCO'nun network'ünden faydalanma ve yatırımcı ile bağlantı kurma gibi imkanlardan faydalanabilirler.

Daha fazlası için web sitemizde bir tura ne dersin?