Ortak Alan Çözümleri

Withco’da dilediğinyer ofisin!

Ortak Alan Çözümleri

Ortak Alan Çözümleri

Fiziksel bir ofise ihtiyaç duymuyor; sekretarya, resepsiyon ve santral hizmeti, posta-kargo hizmeti alıp yasal adresini Withco’da göstermek istiyorsan ortak alan çözümlerinden birini seç ve bugün Withco ayrıcalıklarıyla işini severek yap!

Olanaklar

Withco, Günlük girişle iş dünyasının nabzını tutabilir, modern çalışma alanları, yaratıcı ortam ve güçlü internet bağlantısıyla verimliliğini artırabilirsin. Withco’nun ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanın ve işiniz için yeni fırsatlar keşfedin!

GÖZ AT

Fiziksel bir ofise ihtiyaç duymuyor; sekretarya, resepsiyon ve santral hizmeti, posta-kargo hizmeti alıp yasal adresini Withco’da göstermek istiyorsan Sanal Ofis Üyelik Paketlerinden sana uygun olanı tercih et, yeni bir adrese, network alanına ve iş telefonuna sahip ol!

 

GÖZ AT

Evinden uzaklaşıp, hibrit modelde, esnek çalışma saatleriyle yüksek hızlı internetli ve sosyal bir alanda çalışmaya ihtiyacım var diyorsan, sana uygun Withcolic Dijital Üyelik paketlerimizden faydalanabilirsin!

 

GÖZ AT

Sana özel tashih edilmiş, haftanın 7 günü 07:00-00:00 saatleri arasında kullanabileceğin bir masan olsun ve sekreterya hizmeti alıp şirket adresim Withco’da olsun diyorsan, Sabit Masa modelimiz tam sana göre. Bir ofisten beklediğin tüm olanaklar ile kendini sınırlamadan çalışıp işlerine odaklanabilir, Withco network ile işini büyütebilirsin!

 

GÖZ AT

İhtiyaçlarınızı daha iyi anlamamız ve aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak için lütfen formu doldurun. Withco ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.​

Onaylar(Gerekli)

Çınarlı Mah. 1572 Sokak
No:33 PK.35170 Konak,
İzmir, TURKEY

Telefon: +90 232 520 39 19
hello@withco.work