Kontrollü Sosyal Hayat Kurallarımız

WITHCO'ya tıbbi / bez maskenizi takarak giriş yapınız. Maskesi olmayanlar içeriye kesinlikle alınmayacaktır. Maskesiz gelmek zorunda kalan ya da yanına almayı unutan misafirlerimiz kapı girişinde maske satın alabiliyor olacaklar.

WITHCO içerisinde maske takarak gezilmesi zorunludur, beraber oluşturduğumuz bu güvenli alanı korumaya devam etmeli, giriş yaptıktan sonra maskelerimizi çıkarmamalıyız.

Yapılan her girişte ateş ölçümü yapılacak ve sekretarya tarafından iletişim bilgilerinin olduğu giriş kaydı oluşturulacaktır. Yüksek ateş görülen (38+ C°) kişilerin girişlerine izin verilmeyecektir. Ateşi 38 C° dereceden yüksek olan misafirlerimizin sağlık kuruluşuna gitmesi arkadaşlarımız tarafından iletilecektir.

Giriş ve çıkışlarda sosyal mesafe kuralına (en az 1,5 m) uyulmalıdır. Girişlerde sıra ile içeriye girilmelidir. Sırada durulması gereken alanlar, en az 1,5 metre mesafe olacak şekilde yer işaretleriyle belirlendi, bu yönlendirmelere uyalım.

WITHCO içerisinde sosyal mesafemizi (en az 1,5 m) korumak adına yaptığımız zemindeki uyarıcı yönlendirmeleri dikkate alarak hareket edilmelidir.

Ortak alanlara konumlandırılan el dezenfektan noktaları sıklıkla kullanılmalıdır.