WITHCO


“Sevdiğin işi yap! Enjoy your work!” mottosuyla yola çıkarak, verimli ortak çalışma alanları ve ergonomik ofisler tasarlayan WITHCO Coworking Space İzmir, paylaşımlı ofis modelinin Ege’de en iyi ve yeni bir örneği haline geldi.

Eylül 2019’da genç girişimci Övünç Emre tarafından İzmir’de kurulan WITHCO, 3500 m2’lik 3 katlı eski bir çiçek deposu halinden bugünkü yeni haline uyarlanarak 3 katlı paylaşımlı ofis halini aldı. WITHCO, kullanıcılarına hazır ofis, sabit masa, sanal ofis, Withcolic Üyelikleri (günlük giriş hizmetleri) ve Youtube Stüdyo hizmetleri sunuyor.

Farklı yaklaşımlar için özelleştirilmiş çalışma alanları sunan, hızlı ulaşılabilir, etkileşime hazır ekibi ve “ihtiyacına göre ofis” fikriyle tasarlanmış mimarisi; rahat, yaratıcı fikirleri ve birlikte üretimi 7/24 çoğaltan bir ortak çalışma alanı olarak kendini diğer co-working space’lerden ayıran WITHCO, marka hikayesini logosunda bulunan kırmızı zürafasından alıyor. 7/24 hizmet veren bina kullanım konseptiyle, aktif bir network imkanı yaratan WITHCO’nun zürafayı tercih etmesinin altında yatan anlamlı çıkış noktasının sebebi ise; zürafanın doğada en naif, en koruyucu ruha sahip hayvan olması ve uykusunda bile ayakta kalarak, bir gözü açık şekilde uyuması diyebiliriz.

WITHCO Coworking Space'in mimari plan proje çizimleri, stratejik planlama, küresel tasarım düşüncesi ve sanat yoluyla mimari tasarıma bütünsel bir yaklaşım sunan XL Mimarlık & Mühendislik tarafından tasarlandı. Aynı zamanda WITHCO, dünya çapında en iyi tasarımcıları ödüllendiren DNA Paris Tasarım 2020 Ödülleri’nde Mimarlık / Yenileme Kategorisi’nin bu yılki kazananı oldu.


Sahip olduğu 3.500 metrekare alanın yüzde 50'si ortak kullanım alanlarına ayıran WITHCO, bünyesinde 75 ofis bulunduruyor. Her zaman üyelerin kendilerini WITHCO’nun bir parçası olarak görmesini sağlayan detaylar üzerinde çalışılıyor. WITHCO Coworking Space'e girer girmez misafirlerini giriş katında karşılayan 5 metrelik kırmızı zürafası, WITHCO'nun ruhunun bir yanısıması ve en büyük sembolü. 7/24 kullanım ve aktif bir network imkanı yaratan WITHCO, üyelerinin yüksek standartlı hizmet almalarını sağlıyor.


Kullanıcılar hazır ofis, sabit masa, sanal ofis, Withcolic üyelikleri (günlük/aylık giriş hizmetleri vs) ve Youtube Stüdyosu gibi hizmetlerden dilediğini seçebiliyor. WITHCO bünyesinde, bireylerin hem kendilerini hem de işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak içeriklerden oluşan etkinlikler gerçekleştiriliyor. Ayrıca WITHCO'da vlogger ve YouTuber'lar için stüdyo, ses, kamera, ekip ve ekipmalarının bulunduğu profesyonel bir YouTube stüdyosu mevcut.

“Elde edilen her başarı beraber çalışarak, tasarladığımız, birbirimizden ilham aldığımız işlerin sonucudur” diyen WITHCO Kurucusu & Ceo’su Övünç Emre, WITHCO’nun sunduğu paylaşımlı ofis ve ortak çalışma alanıyla sevdiği işi yapan herkesi birlik olmaya, bir arada, keyifle, yeni işler üretmeye ve çalışmaya davet ediyor.