Toplantılarını Withco’ya taşı!
Geniş ekipler için W’CONNECT

W’CONNECT; Türkiye’de tek bulunan Ricoh süper boyutlu Akıllı Tahta D8600’e sahip; konferanslarınızı, seminerlerinizi ve yönetim kurulu toplantılarınızı profesyonel bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz yüksek teknolojili akıllı toplantı odasıdır.

Şimdi İncele
W’MEET ve W’SHARE için avantajlı dönem

W’MEET ve W’SHARE 4-6 kişilik mini toplantı salonları. Kompakt toplantılarını ve birebir görüşmelerini tam ekipmanlı, sıcak bir atmosferde gerçekleştirmene imkan sağlar.

Şimdi İncele

W'CONNECT

Geniş, ince uzun ve ferah oda dizaynı ile 15 – 20 kişilik akıllı toplantı odasıdır.
Türkiye’de tek bulunan Ricoh süper boyutlu Akıllı Tahta D8600, konferanslar, seminerler, sergiler ve yönetim kurulu toplantıları için mükemmel bir sunum
aracıdır.
İnceleyin
W'CONNECT
W'BOARD

W'BOARD

W’BOARD 15-20 kişilik, tam ekipmanlı bir “business” toplantı salonu. Önemli iş toplantıların için rahat ve elegant bir kullanım alanı sunar.
İnceleyin

W'MEET

W’MEET; 4-6 kişilik pratik bir toplantı odasıdır. Kompakt toplantılarını ve birebir görüşmelerini tam teknolojik ekipmanlı, sıcak bir atmosferde gerçekleştirmene imkan sağlar.
İnceleyin
W'MEET
W'SHARE

W'SHARE

W’SHARE; 4-6 kişilik pratik bir toplantı odasıdır. Kompakt toplantılarını ve birebir görüşmelerini tam teknolojik ekipmanlı, sıcak bir atmosferde gerçekleştirmene imkan sağlar.
İnceleyin