WITHCO’da Sanal Ofis Withcolic Üyelik Paketi
Aylık 199 TL Fiyat Avantajıyla…

Yeni girişimcilerin ve hali hazırda işletmesinin maliyetini düşürmeyi planlayanların ihtiyaç duydukları Sanal Ofis Withcolic üyelik paketi WITHCO’da. Ayda 15 gün, 09:00-18:00 arasında WITHCO’nun keyifli ortamında çalışma imkanı!


WITHCO Ailesine Katıl! Sanal Ofis Withcolic üyelik paketi ile hem adresini yasal olarak WITHCO’ya taşı hem de posta ve kargoların senin yerine teslim alınsın. Kullanmak için fiziksel bir ofis tercih etmiyorsan, düşük maliyetli ve avantajlı Sanal Ofis Withcolic üyelik paketi ile İzmir’de merkezi bir adrese ve iş telefonuna sahip olabilirsin! Her ay 15 gün, 09:00-18:00 arasında WITHCO’nun keyifli ortamında çalışma imkanına sahip olabilirsin.
/Kolay%20Ulaşım
Kolay Ulaşım
/Yüksek%20Hızlı%20İnternet
Yüksek Hızlı İnternet
/Sınırsız
Çay/Kahve
Sınırsız Çay/Kahve
/Günlük%20Temizlik
Günlük Temizlik
/Sekreterya
Sekreterya
/Posta%20Kargo%20Hizmeti
Posta Kargo Hizmeti
/Yazıcı
Yazıcı

Withcolic Ol!

Yasal adres taşıma imkanı
Posta ve kargo hizmeti
Sabit telefon hattı
Sekreterya hizmeti
Her ay 15 gün, 09:00-18:00 arasında WITHCO’nun keyifli ortamında çalışma imkanı
WITHCO network ağından faydalanma
Ücretsiz ikramlar (sıcak içecekler ve su)
Sınırsız metro internet kullanımı
Toplantı odalarından indirimli olarak faydalanma imkanı

Neden Sanal Ofis Withcolic Üyelik Paketi?
Withco toplamda 3 katlı olup, 3500m2 sahiptir. Binamızın %50'si hazır ofis %50'si ortak kullanım alanı olarak dizayn edilmiş olup, dünya çapında en iyi tasarımcıları ödüllendiren DNA Paris Tasarım Ödülleri'nde Mimarlık / Yenileme Kategorisi'nin de aynı zamanda kazananı oldu!

Ortak Alan Kullanım Hakkı
WITHCO Sanal Ofis Withcolic üyelik paketimizin bir diğer ayrıcalığı ise; her ay 15 gün olarak, 09:00-18:00 arasında WITHCO’nun keyifli ortak alanlarından dilediğin şekilde faydalanıp, işlerini tasarlayıp, güçlü network ağımızla birlikte şirketini büyütebilirsin.

Uygun Maliyet
Yüksek maliyetli fiziksel ofis kiraları ve diğer sabit giderlerinin ödemelerini düşünmeden optimum maliyet ile şirketin için yasal adres gösterebilirsin.

Fiziksel Ofis Bağımsızlığı
Ofis arama, taşınma ve bulunma gibi fiziksel ofis kullanımı için harcadığın zamanı işin için daha verimli kullanabilir, detaylar ile uğraşmana gerek kalmadan İzmir’de merkezi bir adrese sahip olabilirsin.

Takip ve Bildirim
Sabit telefon hattı, canlı sekreterya ile gelen çağrıların telefonuna yönlendirilmesi, posta ve kargo hizmetlerinin senin adına takibi gibi hizmetlere sahip olabilir, gelen belge ve tebligatlarını kaçırmazsın.

Daha fazlası için web sitemizde bir tura ne dersin?