WITHCO (Covid-19) Kontrollü Sosyal Hayat Bildirgemiz için Tıklayın...

Coworking: Hazır Ofis, Sabit Masa, Sanal Ofis ve Withcolic Paketleri

Yaratıcı sektörler için “ev”, gelişen disiplinler için “yol”, başarılı iş birliklerini büyüten “mekan”: WITHCO Coworking Space İzmir.

“Sevdiğin işi yap! Enjoy your work!” mottosuyla yola çıkarak, verimli ortak çalışma alanları ve ergonomik ofisler tasarlayan WITHCO Coworking Space İzmir, paylaşımlı ofis modelinin Ege’de en iyi ve yeni bir örneği haline geldi.


WITHCO, çalışma sistemine göre özelleştirilmiş alanlar sunan, hızlı ulaşılabilir, etkileşime açık ekibi ve “iyi ofis” fikri ile dizayn edilmiş iç mimarisi ile konforlu, prestijli ve yaratıcı fikirleri çoğaltmayı amaçlayan bir ortak çalışma alanıdır.


Sahip olduğu 3.500 metrekare alanın yüzde 50'si ortak kullanım alanlarına ayıran WITHCO, bünyesinde 75 ofis bulunduruyor. Her zaman üyelerin kendilerini WITHCO’nun bir parçası olarak görmesini sağlayan detaylar üzerinde çalışılıyor. WITHCO Coworking Space'e girer girmez misafirlerini giriş katında karşılayan 5 metrelik kırmızı zürafası, WITHCO'nun ruhunun bir yanısıması ve en büyük sembolü.

Hizmetlerimiz
Çalışma sistemin ve ihtiyaçların doğrultusunda hizmet modellerimizden sana en uygun olanı seçebilirsin.

HAZIR OFİS

İstediğin büyüklükte, hayal ettiğin pratik modelde bir ofis düşün… Ekibinin rahatlığı için tasarlanmış özel masa sandalye, aydınlatma ve daha fazlasına sahip olabilirsin. Bir hazır ofisin içinde olabilecek, hayatını kolaylaştıracak bütün temel ihtiyaçların WITHCO’da hazır.

SANAL OFİS

Kurduğun yeni şirketin prestijli bir adrese sahip olsun istiyorsan, fakat bir yandan da hazır ofise ihtiyacın yoksa, “Aralarda gelip toplantılarımı yapıp WITHCO’nun network’ünden faydalanayım.” diyorsan ihtiyaç duyduğun Sanal Ofis üyelik modelimiz sağladığı avantajlarıyla kullanımına hazır.

WITHCOLIC PAKETLERİ

“Ben bir freelancer’ım”, ihtiyacım olan WITHCO’nun network’ünden faydalanıp, laptop’umu alıp yüksek hızlı internet ayrıcalığıyla ortak alanlarda çalışırım.” diyorsan doğru yerdesin! Yeni ilhamlar edinebileceğin Withcolic üyelik modelimizden sen de faydalanabilirsin.

SABİT MASA

Sana özel tashih edilmiş 7/24 kullanabileceğin bir masan olsun ve sekretarya hizmetimiz ile şirket adresin WITHCO’da olsun diyorsan, Sabit Masa hizmet modelimiz tam sana göre. Aldığın profesyonel hizmet ile kendini sınırlamadan çalışıp işlerine odaklanabilir, WITHCO networkü ile işlerini büyütebilirsin.

Etkinlik & Toplantı

Toplantı odalarımızdan ihtiyacınıza en uygun olanı seçin. Görüşmeleriniz şimdi daha verimli geçsin.
Toplantı odalarımızdan ihtiyacına en uygun olanı seç, görüşmelerin daha verimli geçsin.

Kalabalık etkinliklerin ve eğitimlerin için çok amaçlı alanımız olan W’HALL ile tanış. Tüm butik ve sosyal etkinliklerin için ise Mini Amfimiz W’SQUARE sana özel imkanlarla WITHCO’da!

WITHCO, geniş çaplı etkinlik ve organizasyonlarını hayata geçirebildiğin, eğitim, sunum ve tanıtımlarını gerçekleştirebileceğin maksimum verimli alanlar sunuyor. Keyifli bir süreç için tek yapman gereken bize etkinlik tarihini iletmek.

WITHCO

W'SQUARE

W'MEET

W'BOARD

YouTube Stüdyomuz

Pratik ve hızlı prodüksiyon çözümleri ile hizmet alman için hazır!

Röportajların, eğitim videoların, konsept YouTube videoların ve ürün fotoğrafların gibi birçok ihtiyacın için özel olarak düzenlenmiş tam teşekküllü butik stüdyomuzda çekim, retouch, kurgu çalışmaları ile anahtar teslim hizmet alabiliyorsun. Tek yapman gereken bize çekim tarihini iletmek.

WITHCO'ya Bakış

WITHCO’da çalışma deneyimi yaşayanlar, iş birlikleri kuranlar WITHCO hakkında ne diyor?

209 İç Mimarlık olarak Withco ile tanışmadan önceki en büyük problemimiz tasarım ofisini yansıtmayan, standart ve düz bir ofiste çalışıyor olmamızdı.
209 İç Mimarlık olarak Withco ile...

209 İç Mimarlık

Prodüksiyon işi yapıyoruz... Renkler işimiz için önemli... Withco Coworking Space; enerjisi, gençliği, estetiği ve hizmetleriyle ruhumuza iyi geldi. Biz burayı çok sevdik.
Prodüksiyon işi yapıyoruz... Renkler...

TARZandtheCITY Emrah Kocabaş

BlueBee Production olarak Whitco’da çalışmaya başlayı henüz bir ay olmuşken bile bir çok farklı şirketlerden arkadaşlıklar kurmuş olduk. Withco’da çalışmayı istememizin nedenlerinden biri de paylaşımdı.
BlueBee Production olarak Whitco’da...

BlueBee Co.

Dinamik ve eğlenceli bir ekip olarak iş hayatımızı sürdürürken; Withco ile iş yerimizi daha da eğlenceli ve verimli bir çalışma ortamına dönüştürebildik. İyi ki withcolik olduk. Sevgilerimizle
Testimonial

CNT Ailesi.

WITHCO'ya tıbbi / bez maskenizi takarak giriş yapınız. Maskesi olmayanlar içeriye kesinlikle alınmayacaktır. Maskesiz gelmek zorunda kalan ya da yanına almayı unutan misafirlerimiz kapı girişinde maske satın alabiliyor olacaklar.

WITHCO içerisinde maske takarak gezilmesi zorunludur, beraber oluşturduğumuz bu güvenli alanı korumaya devam etmeli, giriş yaptıktan sonra maskelerimizi çıkarmamalıyız.

Yapılan her girişte ateş ölçümü yapılacak ve sekretarya tarafından iletişim bilgilerinin olduğu giriş kaydı oluşturulacaktır. Yüksek ateş görülen (38+ C°) kişilerin girişlerine izin verilmeyecektir. Ateşi 38 C° dereceden yüksek olan misafirlerimizin sağlık kuruluşuna gitmesi arkadaşlarımız tarafından iletilecektir.

Giriş ve çıkışlarda sosyal mesafe kuralına (en az 1,5 m) uyulmalıdır. Girişlerde sıra ile içeriye girilmelidir. Sırada durulması gereken alanlar, en az 1,5 metre mesafe olacak şekilde yer işaretleriyle belirlendi, bu yönlendirmelere uyalım.

WITHCO içerisinde sosyal mesafemizi (en az 1,5 m) korumak adına yaptığımız zemindeki uyarıcı yönlendirmeleri dikkate alarak hareket edilmelidir.

Ortak alanlara konumlandırılan el dezenfektan noktaları sıklıkla kullanılmalıdır.